Latest posts

Szycie strojów do gimnastyki artystycznej

Projektowanie stroju do gimnastyki artystycznej

Prawdziwe emocje zaczynają się przy tworzeniu projektu. To najbardziej kreatywny etap, w którym mogę puścić wodze wyobraźni, choć czasem trzeba wykonać wiele szkiców aby przenieść na papier to, co urodziło się w głowie. Przy projektowaniu wzorów najczęściej czerpię inspiracje z natury, zdarza mi się również sięgać do ornamentów znanych ze świata sztuki.

Dobór kolorów stroju startowego to podstawa

Muszą nie tylko tworzyć spójną, atrakcyjną całość, lecz także oddawać charakter muzyki, do której będzie wykonywany układ, podkreślać urodę gimnastyczki, a przede wszystkim muszą jej się podobać. Aby uzyskać odpowiednie odcienie i przejścia kolorystyczne, elastyczną lycre maluje się specjalnymi farbami do tkanin. Uzyskanie odpowiednich barw i oczekiwanego efektu zależy w dużej mierze od jakości użytych farb. Stosowanie wysokiej jakości, profesjonalnych farb daje najlepsze rezultaty.

Stroje do gimnastyki artystycznej – szycie strojów startowych

Istnieje możliwość wzięcia miary z dziecka, przemiarki w Częstochowie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

stroje startowe Katowice

Na koniec pozostaje najbardziej czasochłonne, jednakże dla mnie najprzyjemniejsze, ozdabianie stroju kryształkami! Potrzeba wiele cierpliwości i precyzji aby każdy z kilku tysięcy kamieni ręcznie przykleić lub przyszyć w odpowiednim miejscu. Zawsze staram się aby moje stroje były bogato zdobione i błyszczące, wtedy przyciągają uwagę i pięknie prezentują się na macie. Szyję korony do gimnastyki artystycznej – na zamówienie pod kolor stroju.

Przy szyciu zdalnym, również wysyłam strój do przymiarki i po ewentualnych poprawkach finalizuję zlecenie.

Cena każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od fasonu, wzoru oraz ilości użytych kryształków i zdobień. Możliwa płatność w ratach.

Projektuję i szyję stroje startowe do gimnastyki artystycznej (leotards), woltyżerki, łyżwiarstwa figurowego, tańca. Staram się, aby moje stroje były wyjątkowe i niepowtarzalne. Dużą wagę przykładam do starannego wykończenia i precyzji wykonania. Wykonuję korony na koka i ozdoby do włosów do gimnastyki artystycznej.

Oferuję ozdabianie, dopasowywanie i naprawę używanych strojów startowych do gimnastyki artystycznej, łyżwiarstwa figurowego, tańca, woltyżerki itp.

upiększanie stroju startowego, kryształki na stroju startowym

Zapraszam do kontaktu:

Usługi szycia strojów do gimnastyki artystycznej

tel. +48 668 842 627

email: jgroele@interia.pl

Posted in: Rękodzieło

Leave a comment